Magdalena Śmigiera

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Zdrowie Publiczne specjalność Higiena Stomatologiczna oraz studiów magisterskich na kierunku Zdrowie Publiczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Laureatka I miejsca w Olimpiadzie Higienistek Stomatologicznych Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej w kategorii higienistki pracujące w 2019 roku. Wiceprezydent Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej w latach 2019-2020. Członek Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Edukator Szkolny Instytutu Blend-a-med Oral-B w ogólnopolskim programie Niesamowity Świat Higieny Jamy Ustnej.
Na co dzień stawia na dokładność oraz najwyższą jakość obsługi pacjenta, dlatego nieodłącznym elementem w jej pracy są lupy stomatologiczne. Zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów z zakresu profilaktyki stomatologicznej oraz wybielaniem. Instruuje, motywuje i wspiera swoich pacjentów w pielęgnowaniu zdrowego i pięknego uśmiechu. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę i podnosi kompetencje w zakresie periodontologii oraz profesjonalnej higienizacji uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Swoje obowiązki wykonuje z najwyższą starannością, zawsze mając na uwadze to, aby pacjenci byli otoczeni kompleksową opieką.